معرفی برترین موتور های جستجو

تصویری موجود نیست

sajjad

موتور جستجوی bing

Bing یکی از موتورهای جستجوی پرکاربرد در آمریکا می باشد که توسط شرکت مایکروسافت ارائه شده است. با توجه به اهمیتی که بینگ برای کسب و کارها دارد .

جستجوی ویدئویی بینگ در تمام مرورگر ها  بی نقص و دقیق انجام می شود ، در حالی که به نظر می رسد جستجوی تصویر در گوگل فقط برای Chrome بهینه شده است و به نظر می رسد جستجوی تصویری در بینگ نسبت به سایر رقبا ، قدرتمند تر است.

جستجوی امن با DuckDuckGo

اگر به دنبال حریم خصوصی واقعی هستید ، DuckDuckGo موتور جستجوی مناسبی برای شماست. این سایت محیط جالبی دارد که می توانید از طریق لینک https://duckduckgo.com/ آن را مشاهده کنید.

DuckDuckGo هیچ یک از اطلاعات شخصی شما را جمع آوری یا ذخیره نمی کند. این بدان معناست که می توانید جستجوهای خود را کاملا امن انجام دهید.

این موتور جستجو انتخاب مناسبی برای کسانی است که مایل به حفظ و ثبت تاریخچه جستجوی خود نیستند.

موتور جستجو Wiki.com

این موتور جستجو ، دربرگیرنده تمام اطلاعات موجود روی سایت های wiki  می باشدو موتور جستجوگر كاملی برای كسانی است که مایل به کسب انواع اطلاعات عمومی ، تخصصی ، اجتماعی ، فرهنگی و … هستند.

توییتر نیز قابلیت جستجو دارد

توئیتر را بیشتر به عنوان یک شبکه اجتماعی مجازی می شناسیم. اما جالب است که بدانید توئیتر به عنوان یک موتور جستجو جهت کسب اطلاعات لحظه ای در مواقع اضطراری کاربرد زیادی دارد.

وب سایت Cc search

CC Search  یک موتور جستجو برای دستیابی به فایل ها بدون رعایت حق نشر می باشد. اگر به موسیقی فیلم ، تصویری برای یک پست وبلاگ یا هر چیز دیگری احتیاج دارید بدون اینکه نگرانی در مورد حق انتشار داشته باشید می توانید از اطلاعات این موتور جستجو استفاده کنید

نحوه کار CC Search ساده است – نتیجه را از سیستم عامل هایی مانند Soundcloud ، Wikimedia و Flickr به دست می آورد و نتایج با برچسب عنوان Creative Commons را نشان می دهد.

موتور جستجوی gibiru

Gibiru برای جا انداختن خود در ذهن مخاطبان ، خود را موتور جستجوی افراد وطن پرست معرفی کرده است. اما علاوه بر این ،

مدیران جیبیرو ادعا می کنند که نتایج جستجوی آنها از یک الگوریتم اصلاح شده گوگل گرفته شده است ، بنابراین کاربران می توانند بدون نگرانی از فعالیتهای ردیابی گوگل ، اطلاعات مورد نظر خود را جستجو کنند.

دستیابی به آرشیو اینترنت با archive.org

این وب سایت یک ماشین بازگشت به عقب ،  برای تحقیق در مورد تاریخچه وب سایت ها است. و به راحتی می توان روند تغییرات و وضعیت یک سایت را از زمان راه اندازی در دوره های مختلف زمانی مشاهده کرد و در صورت لزوم اطلاعات قدیمی را بدست آورد.

همانطور که از نام آن پیداست ، این موتور جستجو مجموعه عظیمی از مطالب مستند شده ، شامل میلیون ها فیلم رایگان ، کتاب ، موسیقی و نرم افزار را جستجو می کند.

در اصل ، archive.org یک کتابخانه آنلاین است که می توانید تقریباً به هر چیزی که تصور کنید دسترسی داشته باشید.

سایت search encrypt

Search Encrypt  یک موتور جستجوی خصوصی است که از رمزگذاری محلی برای اطمینان از خصوصی بودن جستجوهای شما استفاده می کند.

ترکیبی از روشهای رمزگذاری در این ابزار استفاده می شود که شامل رمزگذاری لایه های Secure Sockets Layer و رمزگذاری AES-256 است.

هنگامی که در این سایت مطلب خاصی را جستجو می کنید ، در نهایت اصطلاحات جستجوی شما منقضی می شود ، بنابراین اطلاعات شما حتی اگر شخصی به رایانه شما دسترسی داشته باشد همچنان خصوصی خواهد بود.

موتور جستجوی yandex

Yandex محبوب ترین موتور جستجوی روسیه است که بیش از 53 درصد از کاربران اینترنت روسیه از آن استفاده می کنند. همچنین در بلاروس ، قزاقستان ، ترکیه و اوکراین استفاده می شود.

چستچو با یاندکسبسیار ساده و راحت است . که مجموعه ای از ابزارهای بسیار جالب را ارائه می دهد. مثلا اگر از سرویس ذخیره سازی ابری یاندکس استفاده کنید ، می توانید فایل های شخصی خود را درست از نوار جستجو مشاهده نمایید.

موتور جستجو StartPage

StartPage  به منظور یافتن نتایج از گوگل ایجاد شده است ، و برای کسانی که نتایج جستجوی گوگل را ترجیح می دهند بدون نگرانی در مورد ردیابی و ذخیره اطلاعات ، گزینه ایده آلی است. یعنی به راحتی به دیتابیس گوگل دسترسی پیدا می کنید ، بدون اینکه تاریخچه ای از جستجوی شما ثبت شود.

 موتور جستجوی معنایی Swisscows

Swisscows  یکی از قوی ترین موتورهای جستجو است که با استفاده از هوش مصنوعی در جستجو ، قابلیت درک بالایی از جستجوی معنایی دارد و به خوبی به سوالات شما پاسخ می دهد. همچنین در سمت راست نتایج ، مجموعه ای عبارات مرتبط را نمایش می دهد.

جستجو با boardreader

اگر شما علاقه مند به پیدا کردن یک انجمن یا صفحه تخصصی در مورد یک موضوع خاص هستید ، Boardreader  بهترین گزینه برای مراجعه است.

این موتور جستجو نتایج خود را از طیف گسترده ای از اطلاعات مربوط به فروم و انجمن های  آنلاین جستجو می کند که به شما کمک می کند فقط با چند کلیک به انجمن تخصصی مورد نظر خود دست پیدا کنید.

جستجوی اسلاید با slideshare

این موتور جستجوی منحصر به فرد به شما امکان می دهد تا به راحتی به اسلاید تصویری دسترسی داشته باشد. همچنین می توانید کتابهای الکترونیکی و PDF را جستجو کنید .

SlideShare  همچنین به شما امکان می دهد اسلایدها را ذخیره کنید و به راحتی تعداد زیادی از اسلایدها را برای ذخیره روی کامپیوتر شخصی خود دانلود نمایید.

موتور جستجوی ecosia برای دوستداران طبیعت

اگر به محیط زیست اهمیت می دهید و یا از طرفداران محیط زیست هستید ، پیشنهاد می کنیم از موتور جستجوی ecosia  استفاده کنید

ممکن است برای شما عجیب باشد ، اما جستجوهای گوگل توسط شما در واقع به ایجاد درصد کمی CO2 کمک می کند.

برای مقابله با این مسئله ، اکوزیا از درآمد حاصل از نمایش اطلاعات در موتور جستجو برای کاشت درختان استفاده می کند. به طور معمول ، ecosia برای کاشت یک درخت جدید به حدود 45 جستجو نیاز دارد.

هنوز برای این پست نظری ثبت نشده است .

ارسال نظر و ثبت امتیاز


برای ارسال نظر و امتیاز باید عضو سایت باشید ، از قمست ورود/ثبت نام اقدام کنید.