پست بعدی

sajjad انیمیشن روح Soul 2020
۳ سال پیش

بازی زامبی و گیاهان plants vs zombies

تصویری موجود نیست

sajjad

بازی زامبی و گیاهان plants vs zombies

 
بازی زامبی و گیاهان یکی از فوق العاده ترین بازی های استراتژی تاریخ است، هنگامی که الکترونیک آرتز این عنوان را منتشر کرد بعد از مدت کوتاهی این بازی جایگاه واقعی اش را میان بازیکنان پیداکرد و توانست به موفقیت های فراوانی برسد.

گیم پلی بازی، گیاهان در مقابل لشگر زامبی ها

اینکه چه فعل و انفعالاتی در ذهن یک بازی ساز رخ میدهد و گیاهان را در مقابل زامبی ها قرار می دهد خودش داستان مفصلی دارد اما این داستان باعث شده که این بازی به یکی از هیجان انگیزترین بازی های استراتژی اندروید تبدیل شود.
این عنوان در ابتدا برای رایانه های شخصی منتشر شد و به دلیل محبوبیتی که پیداکرد ناشر بازی تصمیم گرفت آن را برای سایر پلتفرم های در دسترس توسعه دهد و منتشر کند، گیاهان قهرمان توانستند بار دیگر خوش بدرخشند و به یکی از جذابترین بازی های اندروید تبدیل شدند.
در این بازی انگار شخصیت های سریال مردگان متحرک را به دنیای ویدیو گیم پیوند زده اید، زامبی ها موج موج در حال حمله به شما هستند، شما و گیاهان وفادارتان باید از خانه خود دفاع کنید و نگذارید این موجودات دوست داشتنی بی رحم وارد خانه شوند.
گیاهان مختلفی در بازی قرار دارند که هر کدامشان ویژگی های منحصر به فرد خودشان را دارند و باید طوری آن ها را بر روی صفحه شطرنج مانند بازی بچینید که هیچ یک از زامبی ها به آخر صفحه نرسند و وارد بازی شوند.
زامبی های بازی تعداد قابل توجهی دارند و سلاح ها و گیاهانی هم که شما در اختیار دارید از نوع بالایی برخوردار هستند، به تدریج که در بازی پیش میروید منحنی سختی بازی هم تغییر میکند و بازی هیچ وقت آنقدر آبکی نمیشود که بیخیالش شوید.
 

گرافیک و صدا گذاری بازی، زامبی های دوست داشتنی

وقتی که در سال 2009 این بازی عرضه شد، گرافیک بازی واقعا شاهکار به نظر می رسید و حال و هوای متفاوتی داشت، هیچ کس فکرش را هم نمی کرد که بتوانیم لشگر گل های آفتابگردان را به یک بازی زامبی پیوند بزنیم اما سازندگان این کار را به زیبایی انجام داده بودند.
گرافیک و صدا گذاری بازی در نسخه اول قابل قبول است و در زمان خودش جز بهترین بازی های گوشی های موبایل از لحاظ گرافیکی به شمار می رفت.

جنبه های مثبت بازی پلنت زامبی

مکانیک های مختلف گیم پلی و قابلیت های متنوع گیاهان آنقدر خوب طراحی شده اند که این بازی به یک اعتیاد برایتان تبدیل میشود و اگر خودتان را کنترل نکنید بیشتر وقتتان را در این بازی میگذرانید.

جنبه های منفی بازی پلنت زامبی

این بازی تعداد مراحل زیادی ندارد و به مرور زمان جذابیتش را از دست میدهد، سازندگان این بازی به این مساله آگاه بوده اند و در نسخه های جدید این بازی این مشکل رفع شده و محتوای بیشتری در بازی قرار گرفته است.
 
حجم ۹۵ مگابایت
 
 

مطالب مرتبط


هنوز برای این پست نظری ثبت نشده است .

ارسال نظر و ثبت امتیاز


برای ارسال نظر و امتیاز باید عضو سایت باشید ، از قمست ورود/ثبت نام اقدام کنید.